תושבים יקרים,

קריית ים לא נחה לרגע וממשיכה בתנופת העשייה העירונית בכל תחומי החיים.

בשנה האחרונה מילאו את קו האופק עגורנים הבונים את שכונת ״גלי ים״, השכונה החדשה אשר עומדת לשנות את פניה של העיר ולקבוע סטנדרטים חדשים בתכנון, בניה ופיתוח עירוני.

ברחבי העיר צצים, כמעט מידי חודש, עוד מבנים ישנים, אשר בעלי הבתים שלהם הרימו את הכפפה והצטרפו לפרויקט תמ״א 38, לחיזוק וחידוש המבנה.

מערכת החינוך זכתה בפרס חינוך מחוזי, חניכי מועדון השחמט שוברים שיאים של הצלחות וניצחונות ובני הנוער של קריית ים מוסיפים להנהיג ולהוביל בהישגיהם את הנער בקריות ובצפון.

עם סיומה של שנת 2019 ותחילתו של העשור החדש, אני שמח להגיש לכם את סיכום הפעילות של אגפי העירייה בשנה החולפת, לשתף אתכם בהישגים של השנה שעברה ולשקף לכם את האתגרים לקראת השנה הבאה.

ממש בימים הקרובים, נשיק את האצטדיון החדש והמתקדם, שהקמנו לצד בית הספר ״אלמוגים״ במקום האצטדיון הוותיק והמיושן. מקווה חדש ומודרני לשירות נשות העיר הושלם אף הוא בימים אלה. לאורך הגבול הצפוני מושלמת טיילת חדשה המתחברת לים, ולאחר עיכובים ומכשולים ביוקרתיים יוצא לדרך פרויקט הקמת בניין הקונסרבטוריון החדש, בניין העירייה החדש ואודיטוריום חדש במתחם בית הספר רבין.

בעזרת השם ובעזרת בית המשפט נשלים השנה את סיפוח שטחי מפעל רפא״ל לתחומי העיר ובכך נזכה סוף סוף לתשלומי הארנונה המגיעים לנו ואשר יאזנו את מצבנו הכלכלי.

הרבה מאוד נעשה, אך יש גם עוד הרבה מאוד להשיג ואין ספק כי כאשר אתם, תושבי קריית ים, שותפים שלנו, כל דבר הוא אפשרי.

 

קריאה נעימה

ושנת עשייה מוצלחת לכולנו

שלכם

 

 

דוד אבן-צור

ראש העיר